Remote File Importer (1.0.2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: User
sk: Používateľ

en: Active
sk: Aktívny

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Mode
sk: Režim

en: State
sk: Stav

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Web services
sk: Webové služby

en: Change password
sk: Zmeniť heslo

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
