Remote File Importer (1.0.2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Active
sl: Aktiven

en: Host
sl: Gostitelj

en: Mode
sl: Način

en: Port
sl: Vrata

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Web services
sl: Spletne storitve
