Remote File Importer (1.0.2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: User
uk: Користувач

en: Active
uk: Активно

en: Host
uk: Хост

en: Mode
uk: Режим

en: State
uk: Стан

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Port
uk: Порт

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Change password
uk: Зміна паролю

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну
