Remote File Importer (1.1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Active
hu: Aktív

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Mode
hu: Mód

en: State
hu: Állapot

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Batch size
hu: Kötegméret

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Change password
hu: Jelszó megváltoztatása

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója
