Remote File Importer (1.1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Active
ku: چالاکە

en: Mode
ku: جۆر

en: Port
ku: دەروازە
