Remote File Importer (1.1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: User
tr: Kullanıcı

en: Active
tr: Etkin

en: Host
tr: Sunucu

en: Mode
tr: Kip

en: State
tr: Durum

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Web services
tr: Web hizmetleri

en: Plugin ID
tr: Eklenti Kimliği
