Remote File Importer (1.1.1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: User
bg: Потребител

en: Active
bg: Активен

en: Host
bg: Хост

en: Mode
bg: Режим

en: State
bg: Статус

en: Port
bg: Порт

en: Web services
bg: Уеб услуги
