Remote File Importer (1.1.1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: User
el: Χρήστης

en: Active
el: Ενεργό

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Mode
el: Τρόπος

en: State
el: Κατάσταση

en: Port
el: Θύρα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
