Remote File Importer (1.1.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Active
hr: Aktivno

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Mode
hr: Režim

en: State
hr: Država

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Web services
hr: Mrežni servisi
