Remote File Importer (1.1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: User
jv: Panganggo

en: Active
jv: Aktif

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Web services
jv: Layanan web
