Remote File Importer (1.1.1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Inactive
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Change password
kn: ಗುಪ್ತಪದವನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸು
