Remote File Importer (1.1.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: User
lt: Narys

en: Active
lt: Aktyvus

en: Host
lt: Serveris

en: Mode
lt: Būdas

en: State
lt: Etapas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Port
lt: Šliuzas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Start import
lt: Pradėti importavimą

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
