Remote File Importer (1.1.1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: User
lv: Lietotājs

en: Active
lv: Aktīvs

en: Host
lv: Serveris

en: Mode
lv: Režīms

en: State
lv: Stāvoklis

en: Port
lv: Ports

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Web services
lv: Web servisi

en: Start import
lv: Sākt importu

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.
