Remote File Importer (1.1.1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Password
pt: Senha

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: User
pt: Usuário

en: Active
pt: Ativo

en: Host
pt: Servidor

en: Mode
pt: Modo

en: State
pt: Estado

en: Inactive
pt: Inativo

en: Port
pt: Porta

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Web services
pt: Serviços web

en: Batch size
pt: Quantidade de cupons

en: Finished with an error.
pt: Finalizado com erro.

en: Change password
pt: Alterar senha

en: Plugin ID
pt: ID do Plug-in
