Remote File Importer (1.1.3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Mode
am: ሁኔታ
