Remote File Importer (1.1.3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: User
ast: Usuariu

en: Active
ast: Activu

en: Host
ast: Sirvidor

en: Mode
ast: Mou

en: Port
ast: Puertu
