Remote File Importer (1.1.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Active
cy: Gweithredol

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Mode
cy: Modd
