Remote File Importer (1.1.3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།
