Remote File Importer (1.1.3) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Password
es: Contraseña

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: User
es: Usuario

en: Active
es: Activo

en: Host
es: Servidor

en: Mode
es: Modo

en: State
es: Estado

en: Inactive
es: Inactivo

en: Port
es: Puerto

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Web services
es: Servicios web

en: Batch size
es: Tamaño del lote

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.

en: Change password
es: Cambiar contraseña

en: Plugin ID
es: ID de extensión
