Remote File Importer (1.1.3) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Active
eu: Aktiboa

en: Mode
eu: Modoa

en: State
eu: Egoera

en: Port
eu: Ataka

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
