Remote File Importer (1.1.3) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: User
fi: Käyttäjä

en: Active
fi: Voimassa

en: Host
fi: Isäntä

en: Mode
fi: Tila

en: State
fi: Tila

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Port
fi: Portti

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Web services
fi: Verkkopalvelut

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.
