Remote File Importer (1.1.3) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: User
gl: Usuario/a

en: Active
gl: Activo

en: Host
gl: Anfitrión

en: Mode
gl: Modo

en: State
gl: Estado

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Port
gl: Porto

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Web services
gl: Servizos web

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.
