Remote File Importer (1.1.3) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: User
pl: Użytkownik

en: Active
pl: Aktywne

en: Mode
pl: Tryb

en: State
pl: Stan

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Web services
pl: Usługi web

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.

en: Destination folder
pl: Katalog docelowy

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
