Remote File Importer (1.1.3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: Host
ps: کوربه

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: FTP
ps: ایف ټي پي (FTP)
