Remote File Importer (1.1.3) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: User
sv: Användare

en: Active
sv: Aktiv

en: Host
sv: Värd

en: Mode
sv: Läge

en: State
sv: Läge

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
