Remote File Importer (1.1.3) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: Active
vi: Hoạt động

en: Mode
vi: Chế độ

en: State
vi: Bang

en: Inactive
vi: Không hoạt động

en: Port
vi: Cổng

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Web services
vi: Dịch vụ web

en: Destination folder
vi: Thư mục đích
