Remote File Importer (1.1.4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Active
eo: Aktiva

en: Host
eo: Gastiganto

en: Mode
eo: Reĝimo
