Remote File Importer (1.1.4) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: User
et: Kasutaja

en: Active
et: Aktiivne

en: Mode
et: Viis

en: State
et: Olek

en: Inactive
et: Passiivne

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Web services
et: Veebiteenused

en: Plugin ID
et: Plugina ID
