Remote File Importer (1.1.4) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Active
ka: აქტიური

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Port
ka: პორტი

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
