Remote File Importer (1.1.4) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: User
ru: Пользователь

en: Active
ru: Активно

en: Host
ru: Хост

en: Mode
ru: Режим

en: State
ru: Состояние

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Port
ru: Порт

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Batch size
ru: Размер пакета

en: Start import
ru: Начать импорт

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: Change password
ru: Сменить пароль

en: Plugin ID
ru: ID плагина

en: Your password is stored; select to change it.
ru: Ваш пароль сохранён; выберите, чтобы изменить его.
