Remote File Importer (1.1.4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Active
ur: فعال

en: Mode
ur: طریقۂ کار
