Remote File Importer (1.1.5) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Active
km: សកម្ម

en: Date format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​​កាល​បរិច្ឆេទ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Mode
km: របៀប​

en: Port
km: ច្រក

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
