Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: User
hy: Օգտագործող

en: Host
hy: Հոսթ

en: Port
hy: Պորտ

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ

en: Change password
hy: Փոխել գաղտնաբառը
