Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Password
lt: Slaptažodis

en: User
lt: Narys

en: Host
lt: Serveris

en: Port
lt: Šliuzas

en: Web services
lt: Web paslaugos
