Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Password
nl: Wachtwoord

en: User
nl: Gebruiker

en: Port
nl: Poort

en: Web services
nl: Webservices

en: Change password
nl: Wachtwoord wijzigen
