Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.2) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Host
bn: হোস্ট

en: Port
bn: পোর্ট

en: Web services
bn: ওয়েব সার্ভিসসমূহ
