Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Password
el: Συνθηματικό

en: User
el: Χρήστης

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Port
el: Θύρα

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
