Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Password
lv: Parole

en: User
lv: Lietotājs

en: Host
lv: Serveris

en: Port
lv: Ports

en: Web services
lv: Web servisi
