Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Password
sl: Geslo

en: User
sl: Uporabnik

en: Host
sl: Gostitelj

en: Port
sl: Vrata

en: Web services
sl: Spletne storitve
