Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Password
uk: Пароль

en: User
uk: Користувач

en: Host
uk: Хост

en: Port
uk: Порт

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Change password
uk: Зміна паролю
