Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Password
ka: პაროლი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Port
ka: პორტი

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
