Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Port
km: ច្រក

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
