Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Password
he: סיסמה

en: User
he: משתמש

en: Host
he: שם שרת

en: Port
he: פורט

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Change password
he: שנה סיסמה
