Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.4) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Password
ru: Пароль

en: User
ru: Пользователь

en: Host
ru: Хост

en: Port
ru: Порт

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Change password
ru: Сменить пароль

en: Your password is stored; select to change it.
ru: Ваш пароль сохранён; выберите, чтобы изменить его.
