Remote File Importer - SFTP Datasource (1.0.4) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Password
sk: Heslo

en: User
sk: Používateľ

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Web services
sk: Webové služby

en: Change password
sk: Zmeniť heslo
