Remote image (2.0.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Disabled
vi: Tắt

en: Image
vi: Ảnh

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Optional
vi: Tùy chọn

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: About
vi: Giới thiệu

en: Default image
vi: Ảnh mặc định

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
vi: Thuộc tính title sẽ được dùng để hiển thị văn bản chú thích khi người dùng đưa chuột lên trên ảnh.
