Remote image (2.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Image
ast: Imaxe

en: Required
ast: Requeríu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Optional
ast: Opcional
