Remote image (2.0.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Image
az: Şəkil

en: Required
az: Tələb olunur

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Reference
az: Istinad

en: Default value
az: Standart qiymət

en: About
az: Haqqında

en: Link options
az: Bağlantı seçimləri

en: Default image
az: Defolt şəkil

en: Alternative text
az: Alternativ mətn

en: Field types
az: Sahə növləri

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
az: Başlıq atributu siçan şəklin üzərinə getdikdə alət ipucu kimi istifadə olunur.
