Remote image (2.0.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Disabled
be: Выключана

en: Image
be: Малюнак

en: Required
be: Абавязкова

en: URL
be: Спасылка

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Optional
be: Неабавязковы

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: About
be: Аб

en: Default image
be: Выява па змаўчанні

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
be: Атрыбут title выкарыстоўваецца як падказка, калі мыш наведзена на выяву.
