Remote image (2.0.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Image
bn: ছবি

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Optional
bn: ঐচ্ছিক

en: About
bn: সম্পর্কে
